Biuro księgowe w Hiszpanii

raport

analiza danychChciałbyś otworzyć filię swojej firmy za granicą? Pod względem podobieństwa podatkowego marzy Ci się Hiszpania? Nie wiesz, od czego zacząć, nie znasz prawa i martwisz się, że nie poradzisz sobie z przepisami oraz panującą w tym kraju biurokratyzacją? Nasze biuro księgowe w Hiszpanii przedstawi Ci wszystko w prosty oraz przejrzysty sposób.

Formalności do spełnienia

Założenie spółki za granicą wiąże się z różnymi zasadami, których musisz dopełnić. Aby firma została prawidłowo zarejestrowana, należy zdobyć szereg dokumentów. Pomożemy umówić Ci spotkanie z notariuszem, który następnie je potwierdzi. Z naszą pomocą zarejestrujesz firmę w Centralnym Rejestrze Handlowym. Dostaniesz od nas doradztwo w sprawie podatków oraz wszelkiego rodzaju konsultacje, które pomogą usprawnić działanie spółki. Nasze biuro księgowe w Hiszpanii przeprowadzi, przeanalizuje oraz zrobi ocenę fiskalną Twojej firmy. Udzielimy pomocy w rejestracji firmy w Urzędzie Skarbowym oraz w jej wyrejestrowaniu, jeśli będziesz chciał zakończyć działalność. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie procedury i wyjaśnimy jak postępować, aby spółka funkcjonowała prawidłowo. Pomożemy Ci podczas spotkań z różnymi instytucjami.

Zatrudnianie pracowników

Nasze biuro księgowe w Hiszpanii wytłumaczy Ci procedury zatrudniania pracowników. W tym kraju jest to dość poważny temat, ponieważ osoby, które zatrudniamy, znają doskonale swoje prawa dotyczące pracy. Należy dokładnie pilnować poprawnego zatrudniania, a także zwalniania pracowników. Gestoria Ramon Santafe przygotuje dla Twojej firmy umowy o pracę, które będą regulować obowiązujące w Hiszpanii prawo pracy. Wprowadzimy także potrzebne zmiany w dokumentach. Będziemy szczegółowo obliczać nalezne pensje dla pracujących w firmie. Co miesiąc Zakład Ubezpieczeń Społecznych dostanie od nas dane na temat wysokości składek za pracowników oraz deklaracje zgłoszeniowe, a także aktualizacyjne. Przedstawimy Ci koszty utrzymania kadry. Pomożemy Ci w przygotowywaniu różnego rodzaju pism. Dodatkowo będziemy wspierać podczas dopełniania procedur związanych z obowiązkowymi szkoleniami BHP.

Usługi oferowane przez biuro księgowe w Hiszpanii

Na stronie www.accountingservicesinspain.com znajdziesz mnóstwo informacji dotyczących oferowanych przez Gestoria Ramon Santafe usług. Nasza oferta zawiera usługi kadrowe, księgowe oraz podatkowe. Stworzymy działalność oraz ją zarejestrujemy. Zajmiemy się kwestiami księgowymi w Twojej firmie. Jeśli będziesz chciał sprzedać udziały, także Ci w tym pomożemy. Zapewnimy Ci również możliwość zmiany nazwy, administratora czy siedziby firmy. Zaksięgujemy zarobki i wydatki spółki. Zrobimy wszystko zgodnie z obowiązującą w hiszpańskim prawie ustawą o rachunkowości. Przygotujemy księgi i sprawozdania dla Rejestru Hadlowego. Nasze biuro służy pomocą także w zlikwidowaniu oraz zamknięciu działalności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub masz jakieś pytania odnośnie działania biura księgowego w Hiszpanii, zapraszamy na stronę www.accountingservicesinspain.com.