Producent wyrobów gumowych

Jako producent wyrobów gumowych, który posiada wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie dostarczać najwyższej jakości artykuły mechaniczne wytworzone z gumy przemysłowej, począwszy od opon do wózków widłowych, poprzez dysze gumowe do układów chłodzenia silników, a skończywszy na uszczelkach, a także innych ogólnych wyrobach stworzony z materiału, jakim jest guma. W ramach tego nasza firma dysponuje:

– własnym magazynem

– ofertą dostawy na terenie Polski

– własną potężną fabryką, służącą do produkcji naszych produktów

– wysokiej jakości produktami, z których naprawdę można być dumnym

W ofercie producenta wyrobów gumowych znajdują się wyroby gumowe, których produkcja odbywa się z uwzględnieniem rygorystycznych norm jakości. Dzięki temu umożliwia to wdrażanie innowacyjnych rozwiązań charakteryzujących się bardzo długą trwałością i jeszcze większą niezawodnością.

Wyroby gumowe Hannecard

Zakład produkcyjny Hannecard zajmuje się produkcją dowolnych produktów wykonanych z gumy w różnych wymiarach oraz właściwościach, przez wstępne badanie rysunków technologicznych, stworzonych przez specjalnie powołany w tym celu dział projektowania. Wykwalifikowany zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności, przez co każdy klient posiada gwarancję, że wyroby gumowe, które są produkowane przez Hannecard, będą w pełni zgodne z dostarczoną przez inwestora specyfikacją techniczną. Produkty te charakteryzują się perfekcyjnymi wręcz parametrami, oraz doskonale absorbującą energii uderzeń, dzięki której jest możliwość zapewnienia ochrony elementów konstrukcyjnych maszyn i budynków przed skutkami uderzeń. Zakłady produkcyjne Hannecard posiadają możliwość produkcji dowolnych produktów gumowych w różnych rozmiarach i właściwościach, dzięki wstępnemu badaniu rysunków technologicznych wykonanych przez dział projektowania.

Oferta usług

Hannecard jest firmą, która posiada nowoczesny sprzęt do produkcji wyrobów gumowych. Zajmuje się produkcją elementów wykonanych z gumy, które są wykorzystywane zarówno w przypadku popularnych maszyn przemysłowych, jak i również w przypadku urządzeń, które są nieco rzadziej stosowane na rynku, w tym również produktów wytwarzanych na indywidualne zamówienie.

Oferta produkty

Hannecard zajmuje się również produkcją wysokiej jakości rur gumowych wykorzystywanych w systemach chłodzenia, chlapaczach, tulejach, mankietach, uszczelkach, osłonach przeciwpyłowych, membranach, bandażach, grzybach do napraw opon, łożyskach, przewodach i rurach.