Tablica magnetyczna suchościeralna – jaka rama do domu, a jaka do biura?

analiza danych

Tablice suchościeralne to niezwykle przydatny sprzęt do każdego biura. Ilość zastosowań jest mnoga. Można ich użyć na prezentacji, szkoleniu, spotkaniu biznesowym czy też podczas pracy w grupie. Dzięki magnetycznej powierzchni mogą służyć do przyczepiania wielu różnych dokumentów. Wbrew pozorom tablica magnetyczna sprawdzi się także w domu! Może być użyta jako narzędzie do zabawy z dzieckiem, ale także skutecznie zastąpi drzwi lodówki w przyczepianiu pamiątek i kulinarnych przepisów. Tablice suchościeralne dostępne się nie tylko w wielu różnych rozmiarach, ale także z kilkoma charakterystycznymi rodzajami ram. Dzięki temu, oprócz dużej funkcjonalności, dostajemy możliwość dopasowania jej do wnętrza i przyszłego zastosowania.

Tablice suchościeralne w drewnianej ramie do domu

Gdy pomyślimy o tablicach do domu, to zwykle w głowie pojawia nam się obraz tablicy korkowej lub suchościeralnej w ramie drewnianej. Nie bez powodu to właśnie takie tablice wybierane są najczęściej. Są tanie i przy tym możemy je z powodzeniem dopasować do koloru okien lub mebli. Na rynku dostępnych jest wiele kolorów drewnianych ram, w tym także ramy wykonane z drewnopodobnej płyty MDF w eleganckich okleinach.

Tablic magnetycznych możemy śmiało używać w kuchni lub w dziecięcym pokoju. W tym ostatnim przypadku można pomyśleć o tablicy w innym niż biały kolorze. 

Tablica magnetyczna do biura w ramie aluminiowej

Do biura bezsprzecznie najlepszym rodzajem tablic suchościeralnych będą te w ramie aluminiowej. Są co prawda droższe, jednak oferują zwiększoną wytrzymałość na uszkodzenia i odkształcenia. Dzięki temu dostępne są nawet w bardzo dużych rozmiarach i nie tylko w formie wiszącej. W wielu biurach podstawą pracy jest obrotowa tablica magnetyczna na kółkach. Zapewnia ona dwie powierzchnie pracy, dzięki czemu praca jest jeszcze wygodniejsza i efektywniejsza.

Tablica magnetyczna bezramowa

Niezwykle estetycznym wyborem będzie tablica magnetyczna bezramowa. Zwykle jest ona wykonana ze szkła, co ma duży wpływ na jej wygląd. Minimalistyczna konstrukcja bezramowa pozwala na estetyczne i praktyczne przyozdobienie biurowej ściany. Jest to szczególnie polecany wybór do miejsc, gdzie zwraca się większą uwagę na wygląd. Takie tablice suchościeralne z całą pewnością docenią właściciele nowoczesnych i mocno oszklonych biur. 

Tablica magnetyczna niebieska i w innych kolorach

Nikt nie powiedział, że tablica suchościeralna musi być biała. Okazuje się, że w niektórych przypadkach lepiej będzie zdecydować się na inny kolor. Mowa tu głównie o tablicach dla dzieci. Kolorowa tablica magnetyczna to świetny wybór do dziecięcego pokoju. Wraz z kolorowymi magnesami pozwala rozwijać wyobraźnię przez prowadzenie wielu ciekawych zabaw. Tablicę suchościeralną w kolorze z powodzeniem kupimy zarówno w wersji z ramą drewnianą, jak i aluminiową. Dzięki temu w pełni dopasujemy ją do naszych potrzeb. Może się przecież okazać, że będziemy potrzebowali kolorowej tablicy do biura i wtedy lepiej będzie wybrać ramę aluminiową.